Komunikaty

Drukuj

Ogólnopolskie Seminarium Kół Naukowych ”Człowiek wobec problemów współczesnego świata”

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach zaprasza koła naukowe i studentów do uczestnictwa w III Ogólnopolskim Seminarium Kół Naukowych ”Człowiek wobec problemów współczesnego świata”.

Termin zgłoszenia: 10.10.2017 r.

Zaproszenie

Informacja

Wytyczne przygotowania referatów

Zgłoszenie

Oferty pracy

Oferty pracy dla absolwentów i studentów ostatniego roku studiów magisterskich znaleźć można na naszej stronie, w dziale absolwent. Kliknij tutaj.

Regulamin kampusu SGGW i domów studenckich

Zachęcamy do odświeżenia sobie znajomości regulaminów kampusu SGGW i domów studenckich, przypominając jednocześnie, że są one obowiązkowe dla wszystkich studentów SGGW.

Regulaminy dostępne są tutaj.

Praktyki wyjazdowe Włochy, październik 2017

Otwieramy nabór na płatne praktyki we Włoszech, w rejonie jeziora Garda w terminie 20 – 29 października 2017 r. Praktyki o charakterze gastronomiczno – hotelarskim, umożliwiają zaliczenie studentom kierunków Gastronomia i hotelarstwo oraz Żywienie człowieka i ocena żywności 100 godzin praktyk. Orientacyjna cena: ok. 1700 zł. Szczegółowy koszt zostanie podany po ustaleniu miejsca noclegów i przewoźnika.

Zgłoszenia mailowe proszę kierować na adres danuta_jaworska@sggw.pl lub zgłaszać się osobiście do dr hab. Danuta Jaworska pok. 81 lub dr Monika Hoffmann pok. 1086.

Relację z ubiegłorocznego wyjazdu można znaleźć tutaj.

STUDIA ZAGRANICZNE – ERASMUS+ NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY oraz Praktyki

STUDIA ZAGRANICZNE – ERASMUS+ NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY oraz Praktyki

Przypominamy o trwającym naborze uzupełniającym na studia wymienne organizowanym przez Uczelniane Biuro Współpracy Międzynarodowej w ramach programu Erasmus+ na rok akademicki 2017/2018 (nabór tylko na semestr letni 2017/18) trwa do 17 maja 2017 r. Wszystkie informacje i wzory dokumentów znajdują się w poniższych załącznikach:

Informacja o naborze

WNoŻCiK oferta uczelni

Formularz zgłoszeniowy

Przewodnik kwalifikacji do programu

Międzynarodowy kurs letni Susplus 22.07 – 4.08 2017

Zapraszamy studentów do wzięcia udziału w międzynarodowym kursie letnim Susplus – Innovative education towards sustainable food systems. Szczegóły w załącznikach poniżej:

Susplus summer course

Susplus intensive course

Praktyki w Aarhus University w Danii. Aplikuj!!!

Zachęcamy  do zgłaszania się na praktyki w Aarhus University w Danii.
Praktyki są bezpłatne, ale można liczyć na wsparcie finansowe w ramach praktyk Erasmus +. Pomocą w Biurze Współpracy z Zagranicą służy Pani Joanna Żach.

Aktualnie pracuje tam absolwenta naszej Uczelni.

Szczegóły znajdziecie tutaj.

Oferta pracy dla studentów ostatniego semestru i absolwentów WNoŻCiK

Oferta pracy na stanowisku: Pełnomocnik ds. jakości i bezpieczeństwa żywności
Miejsce Pracy: Grupa Producentów „AGROS” www.agros-warzywa.pl

Szczegóły pobierz tutaj.

Nabory do programów stypendialnych Komisji Fulbrighta na rok 2018/2019

Informacje na temat naborów do prestiżowych stypendiów Programu Fulbrighta na studia i prowadzenie badań w amerykańskich uczelniach i ośrodkach badawczych na rok 2018/2019 znaleźć można tutaj 

Bezprzewodowy bezpłatny internet na terenie SGGW

W ostatnim czasie uruchomiona została nowa usługa informatyczna – EDUROAM, dzięki której pracownicy, doktoranci oraz studenci SGGW mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego internetu na terenie SGGW. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie https://www.eduroam.pl/ oraz tutaj.

Rekrutacja na stypendia państwowe Federacji Rosyjskiej przeznaczone na naukę w rosyjskich uniwersytetach

Informacje na temat rekrutacji na stypendia państwowe Federacji Rosyjskiej przeznaczone na naukę w rosyjskich uniwersytetach na poziomie – licencjat, studia magisterskie i doktoranckie pobrać można tutaj.

STUDIA I PRAKTYKI ZAGRANICZNE – ERASMUS+

Uczelniane Biuro Współpracy Międzynarodowej ruszyło z naborem studentów na studia wymienne i praktyki w ramach programu Erasmus+. Wszystkie informacje i wzory dokumentów znajdują się w poniższych załącznikach:

Informacja o naborze
WNoŻCiK oferta uczelni
Formularz zgłoszeniowy
Przewodnik kwalifikacji do programu 

Programy stypendialne dla doktorantów

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego przygotowało wykaz programów
stypendialnych i konkursów grantowych, w których o środki na prowadzenie
badań naukowych mogą ubiegać się doktoranci.

Informacje na temat oferty dla doktorantów znaleźć można na stronie MNiSW

 

Decyzja Dziekana w sprawie zasad zmian formy i kierunku studiów na WNoŻCziK

Zasady dotyczące zmiany formy i kierunku studiów na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Kosnumpcji SGGW w Warszawie, obowiązujące od 1.10.2016 r. pobierz tutaj.

Informacja dla Studentów Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW, zainteresowanych programem SPSS, Imago 4 lub starsze wersje

Informacja dla Studentów Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW, zainteresowanych programem SPSS, Imago 4 lub starsze wersje.

Pozyskanie SPSS – pobierz tutaj.

Pozyskanie Statistica – pobierz tutaj.