środa, 24.06.2015

Rekrutacja do programu „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”

zdrowo-jemy1

Zapraszamy do wzięcia udziału w programie „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy” współtworzonym przez Fundację Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego, Fundację NUTRICIA, Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Instytut Matki i Dziecka oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Celem programu jest wzrost świadomości roli żywienia we wczesnym okresie życia wśród pracowników żłobków i przedszkoli oraz rodziców, promowania zrównoważonej diety, a także kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych dzieci. Poprzez szkolenia prowadzone w żłobkach i przedszkolach w całej Polsce chcemy przyczynić się do budowania prawidłowych nawyków żywieniowych u najmłodszych dzieci, co zapewni im właściwy rozwój oraz zmniejszy ryzyko wystąpienia chorób dietozależnych.

2015_ogloszenie_ZJZRv3 SGGW

Żeby zgłosić się do programu, należy wypełnić ankietę rekrutacyjną dostępną pod adresem www.zdrowojemy.info/rekrutacja i wykonać opisane na stronie zadanie.