środa, 16.03.2016

Kierunek Gastronomia i Hotelarstwo nagrodzony certyfikatem „Studia z Przyszłością”

16 marca br. kierunek Gastronomia i Hotelarstwo Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji wyróżniony został certyfikatem "Studia z Przyszłością".

studia z przyszłoœciš RGB bez tła

Uroczysta Gala Finałowa I edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacyjnego odbyła się w Sali Balowej Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich Uniwersytetu Warszawskiego. Wyróżnienie w imieniu zespołu przyjęła Dziekan Wydziału prof. dr hab. Krystyna Gutkowska oraz dr hab. Ewa Czarniecka Skubina.

 

Studia_z_przyszłością20160316_0055

Certyfikat "Studia z Przyszłością" przyznawany jest na podstawie opinii członków Komisji Eksperckiej, reprezentujących Fundację Rozwoju Edukacjii Szkolnictwa Wyższego oraz środowiska akademickie i gospodarcze.

W programie "Studia z Przyszłością" certyfikowane są kierunki studiów wyróżniające się na rynku edukacyjnym nowoczesnością koncepcji kształcenia i wysoką jakością realizowanego programu studiów, dostosowane do potrzeb rynku pracy i oczekiwań otoczenia społeczno - gospodarczego uczelni oraz prowadzone w taki sposób, by przekazywać studentom aktualną, nowoczesną wiedzę, a także kreować umiejętności i kompetencje społeczne poszukiwane przez pracodawców.

Znak jakości "Studia z Przyszłością" przyznano kierunkom studiów, które - w opinii Komisji - zapewniają możliwość osiągnięcia innowacyjnych efektów kształcenia o wysokim poziomie użyteczności na rynku pracy.

Kierunek Gastronomia i Hotelarstwo realizowany na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji uzyskał ten zaszczytny certyfikat jako jeden z 80 wyróżnionych w Polsce kierunków studiów uczelni publicznych i niepublicznych które, w opinii ekspertów, należą do grona akademickiej elity.

Z relacją z gali można zapoznać się tutaj.

studia z przyszłością
facebookgoogle_plustwitterlinkedinfacebookgoogle_plustwitterlinkedin