piątek, 22.04.2016

II Konferencja „Nasza oferta – Twoja decyzja”

22.04.2016r  na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji miała miejsce II Konferencja skierowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych podejmujących decyzję o wyborze kierunku studiów: „Nasza oferta – Twoja decyzja”.

W konferencji udział wzięło ponad 150 uczniów szkół warszawskich i podwarszawskich, którzy zapoznali się z ofertą dydaktyczną Wydziału oraz zwiedzili laboratoria i kampus SGGW.

W ramach części audytoryjnej uczniów powitała Dziekan Wydziału prof. dr hab. Krystyna Gutkowska, a możliwości studiów, w prezentacji pod tytułem „Oferta dydaktyczna Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku pracy” przedstawiła Prodziekan ds. studenckich prof. dr hab. Irena Ozimek.

Uczniowie wzięli również udział w wykładzie pod tytułem „Modernistyczne żywienie w gastronomii” który wygłosiła prof. dr hab. Ewa Czarniecka- Skubina.

Po zakończeniu wykładów uczniowie odwiedzili Pracownię Analizy Sensorycznej, komorę metaboliczną oraz halę półtechniki, gdzie pracownicy Zakładów opowiedzieli o specyfice prowadzonych badań i wyposażeniu laboratoriów.

Pod opieką studentów naszego Wydziału uczniowie zwiedzili również kampus SGGW, między innymi obiekty sportowe, Bibliotekę Główną oraz park i Pałac Krasińskich w starej części kampusu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przebieg konferencji pracownikom i studentom.

II konferencja licealiści1 II konferencja licealiści3