czwartek, 23.05.2019

Dni SGGW 17-18 maja

Jak co roku w maju, na starym kampusie, odbyły się Dni SGGW. Podczas dwudniowego pikniku, pracownicy i studenci naszego Wydziału, prezentowali liczne przygotowane atrakcje - konkursy wiedzy żywieniowej, zabawy dla dzieci, personalizowane znaczki - przypinki, lody i przekąski z ciekłym azotem oraz funkcjonalne napoje na bazie naturalnych składników. Na stoisku można było uzyskać porady dietetyczne i wykonać pomiary antropometryczne, przekonać się czy cukier trzcinowy jest lepszy niż cukier bialy i czy sól himalajska jest zdrowsza niż morska, a także zobaczyć pokazy dotyczące źródeł wapnia i błonnika w diecie. Jak co roku gościliśmy tłumy odwiedzających, których nie wystraszyła wyjątkowo niesprzyjająca pogoda.