piątek, 15.06.2018

I Ogólnopolska Konferencja Naukowa Studentów i Doktorantów „Przedsiębiorczość w Nauce i Praktyce”

Koło naukowe przedsiębiorczości „PROFIT” działające przy Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie ma przyjemność zaprosić Państwa na I Ogólnopolską Konferencję Naukową Studentów i Doktorantów „Przedsiębiorczość w Nauce i Praktyce”, która odbędzie się 27 września br. w gmachu wydziału. Patronat honorowy obejmie Pani prof. dr hab. Krystyna Gutkowska, Dziekan Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji.

Celem konferencji będzie wymiana poglądów i idei młodych naukowców z całej Polski, a także możliwość nawiązania współpracy naukowej między uczelniami i ośrodkami akademickimi.

Zakres tematyczny konferencji obejmuje zagadnienia związane z  szeroko pojętą tematyką przedsiębiorczości i prowadzenia działalności gospodarczej w różnych ujęciach badawczych, włączając aspekty ekonomiczne, zarządcze, marketingowe, prawne i rynkowe.

Podczas konferencji uczestnicy będą mieć możliwość zaprezentowania wyników badań w postaci komunikatów ustnych oraz plakatów naukowych.

Opłata konferencyjna już od 90 zł ( obejmuje materiały konferencyjne, obiad, przerwy kawowe).

Na zapisy czekamy do 15 lipca. 

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdziesz tutaj.

Już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdzRKh6OGoxNQBPZomj2faW-DCDOfvGoxcIazmrYhXhjt5Xwg/viewform

Kontakt do organizatorów:  konferencjaprofit@gmail.com

Plakat konferencji pobierz tutaj.

facebookgoogle_plustwitterlinkedinfacebookgoogle_plustwitterlinkedin