Zakład Technologii Gastronomicznej

Drukuj

Zakład Technologii Gastronomicznej

Sekretariat: Lech Kaproń, pokój nr 79, tel.: 22 59 37 066, fax: 22 59 37 066
e-mail: ztg@sggw.pl

 

Kierownik Zakładu

dr hab. Ewa Czarniecka-Skubina
e-mail: ewa_czarniecka_skubina@sggw.pl, tel.: 22 59 37 063

Ewa_Czarniecka_S

 

Nauczyciele akademiccy 

Numer telefonu

Pokój

Adres mailowy

dr hab. Ewa Czarniecka-Skubina

22 59 37 063

82

ewa_czarniecka_skubina@sggw.pl

dr hab. Danuta Jaworska

22 59 37 064

81

danuta_jaworska@sggw.pl

dr inż. Ingrid Wachowicz

22 59 37 064

81

ingrid_wachowicz@sggw.pl

dr inż. Andrzej Janicki

22 59 37 063

82

andrzej_janicki@sggw.pl

dr inż. Katarzyna Kajak-Siemaszko

22 59 37 070

84

katarzyna_kajak_siemaszko@sggw.pl

dr inż. Elżbieta Żelechowska

22 59 37 067

87

elzbieta_zelechowska@sggw.pl

dr inż. Celina Wieczorek

22 59 37 004

098

celina_wieczorek@sggw.pl

Inni pracownicy  

mgr inż. Lech Kaproń

22 59 37 066

79

lech_kapron@sggw.pl

Henryka Bieniek

22 59 37 066

79

henryka_bieniek@sggw.pl

Irena Rokita

22 59 37 066

79

irena_rokita@sggw.pl

Doktoranci

mgr inż. Ewa Górska

22 59 37 066

79

evagorska@gmail.com

mgr inż. Marlena Pielak

22 59 37 066

79

marlenapielak@gmail.com

mgr inż. Ewa Rasińska

22 59 37 004

098

ewa_rutkowska@onet.pl

mgr inż. Artur Głuchowski

 

22 59 37 004

098

artur_gluchowski@sggw.pl

 

Przedmioty realizowane w Zakładzie

Technologia gastronomiczna, technologia gastronomiczna i obsługa konsumenta, ogólna technologia żywności; technologia produktów pochodzenia zwierzęcego; uwarunkowania jakości żywności; determinanty jakości żywności; podstawy genetyki; podstawy biotechnologii; nowoczesne technologie i standaryzacja żywności; nowa żywność; opakowania i przechowalnictwo; food product science.

 

Galeria

4019_P1 3086_m1 3104 3095_p1