poniedziałek, 6.02.2017

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 lutego br. zmarł prof.
dr hab. Janusz Keller

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 lutego 2017r. zmarł Prof. dr hab. Janusz Keller.

Emerytowany nauczyciel akademicki Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Dyrektor Instytutu Żywienia Człowieka w latach 1987-1994. Kierownik i inicjator powstania Zakładu Fizjologii Żywienia, Kierownik Katedry Dietetyki, Prodziekan ds. Nauki oraz założyciel i Opiekun Koła Naukowego Żywieniowców i Dietetyków. Twórca programu studiów podyplomowych Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne. Wybitny nauczyciel akademicki i specjalista z zakresu bioenergetyki organizmu. Autor licznych publikacji naukowych o zasięgu międzynarodowym. Odznaczony m. in.: Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Medalem Komisji Edukacji Narodowej, Złotym Krzyżem Zasługi.

Cześć Jego pamięci!

Dziekan i Rada Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 13 lutego 2017 roku o godz.13.30 w kościele OO. Dominikanów

w Warszawie, ul. Dominikańska 2, skąd nastąpi wyprowadzenie na cmentarz przy ul. Fosa 17 w Warszawie.

nekrolog-prof.dr-hab.J.Keller