piątek, 3.03.2017

Uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych, dyplomów doktorom habilitowanym oraz promocja doktorów SGGW

W dniu 2 marca br. w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych, między innymi: Złoty i Srebrny Krzyż Zasługi, Medale Za Długoletnią Służbę, a także Odznaki Honorowe „Za Zasługi dla SGGW”.

Wśród odznaczonych medalami za długoletnią Służbę znaleźli się liczni pracownicy Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. Złotym Krzyżem Zasługi odznaczona została prof. dr hab. Anna Brzozowska, a odznaką honorową „Za Zasługi dla SGGW” Marta Widz, koordynator kampanii Wiem co jem Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy.

Dyplomy doktorów habilitowanych z rąk Jego Magnificencji Rektora SGGW prof. dr. hab. Wiesława Bielawskiego otrzymało 3  pracowników wydziału dr hab. Magda Górnicka, dr hab. Dominika Guzek oraz dr hab. Danuta Jaworska. Wręczono również promocje doktorskie 57 doktorom, w tym 7 doktorom Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji.