niedziela, 21.05.2017

Tytuł doktora honoris causa prof. dr hab. Erwinowi Wąsowiczowi z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

W czasie Dni SGGW, w piątek 19 maja, odbyła się uroczystość przyznania tytułu doktora honoris causa prof. dr hab. Erwinowi Wąsowiczowi z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. O tytuł ten wnioskowała Rada Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, doceniając dorobek naukowy i udział Profesora w licznych konsultacjach metodycznych, umożliwiających wprowadzenie do badań nowoczesnych metod analitycznych. Recenzentem dorobku Pana Profesora Erwina Wąsowicza z ramienia Rady Wydziału była prof. dr hab. Joanna Gromadzka - Ostrowska, a jego promotorem prof. dr hab. Danuta Rosołowska - Huszcz. Link do szerszej relacji znaleźć można tutaj.

DNISGGW-DHC_0623-620x500o