wtorek, 4.10.2016

Uroczysta inauguracja Roku Akademickiego 2016/2017

Uroczysta inauguracja Roku Akademickiego 2016/2017 na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji odbyła się 3 października br. w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W uroczystości udział wzięli liczni zaproszeni goście, między innymi Prorektor ds. Nauki prof. dr hab. Marian Binek, dr hab. Krzysztof Niemczuk, prof. nadzw. PIW PIB który wygłosił wykład inauguracyjny nt. "Nowe zagrożenia epidemiologiczne dla zdrowia ludzi" oraz przedstawiciele Władz Dziekańskich wydziałów SGGW, przemysłu, pracownicy, studenci i absolwenci Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. W czasie inauguracji odbyła się uroczysta immatrykulacja nowych studentów, a dyplomy ukończenia studiów studentom kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności oraz kierunku Dietetyka wręczał Prorektor ds. Nauki prof. dr hab. Marian Binek wraz z Dziekanem Wydziału prof. dr hab. Krystyną Gutkowską. Podczas uroczystości przekazano także nagrody JM Rektora oraz powołania dla nowych członków Zespołu Doradców i Pracodawców, współpracujących z Wydziałem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA