wtorek, 14.11.2017

Inauguracja Akademii Bristolu dla nauczycieli akademickich

W dniu 26.10.2017 r. odbyła się inauguracja Akademii Bristolu dla nauczycieli akademickich Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. W krótkim spotkaniu uczestniczył General Manager hotelu Bristol - Roman Goetsch, Dyrektor Personalny -  Tomasz Dejtrowski  oraz pracownicy hotelu, którzy wezmą udział w Akademii.

Powstanie Akademii zainicjowały z ramienia hotelu Bristol - Iwona Dobroch, a z Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji – Ewa Czarniecka-Skubina.

Raz w miesiącu odbywać się będą spotkania – szkolenia wybranych 13 nauczycieli akademickich z kadrą pracowników hotelu Bristol. Tematyka spotkań związana jest z funkcjonowaniem hotelu, zarówno w części hotelarskiej, jak i gastronomicznej. Swoją wiedzą z dziedziny branży hotelarskiej z nauczycielami akademickimi podzielą się:

1. Iwona Dobroch – Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju
  2. Michał Tkaczyk – Szef Kuchni
  3. Aleksandar Zivkovic – Kierownik Działu Gastronomii
  4. Piotr Madej - zastępca Dyrektora Generalnego
  5. Małgorzata Szmurlo – Kierownik Działu Utrzymania Czystości
  6. Cristina Burlacu – Front Office Manager
  7. Marta Krzemińska – Kierownik PR & Marketingu

Pierwsze spotkanie dotyczyło Wyposażenia technicznego kuchni hotelowej, a poprowadził je Michał Tkaczyk.

Bristol 1 Bristol 0 Bristol 2 Bristol 6