czwartek, 9.03.2017

Dyplom Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia
w dziedzinie nauk rolniczych, dyscyplinie: technologia żywności i żywienia dla doktorantki WNoZCziK mgr Anny Onopiuk

Z dumą informujemy, że mgr Anna Onopiuk - jedna z naszych doktorantek –  otrzymała dyplom Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauk rolniczych, dyscyplinie: technologia żywności i żywienia.

Pani mgr Anna Onopiuk jest doktorantką III roku studiów doktoranckich na naszym Wydziale. W latach 2015-2016 opublikowała 3 artykuły naukowe gromadząc 75 pkt z listy A MNiSW, współczynnik wpływu IF – 3,587. Brała aktywny udział w dwóch projektach o zasięgu międzynarodowym, które zaowocowały trzema zgłoszeniami patentowymi oraz trzema nagrodami zdobytymi podczas Międzynarodowych Targów Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technologii BRUSSELS INNOVA.

Za projekt pt. „Sposób wytwarzania suszonej wołowiny i suszona wołowina, zwłaszcza dla dzieci”, wspólnie z zespołem projektowym, otrzymała Dyplom Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Brała aktywny udział w 3 konferencjach o zasięgu międzynarodowym oraz 3 krajowych. Uczestniczyła w wielu stażach i szkoleniach.

Pani Annie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszy rozwój naukowy!