poniedziałek, 22.05.2017

Zbieramy korki dla Jasia – akcja Samorządu Studentów WNoŻCziK

W dniu 18 maja br. przedstawiciele Samorządu Studentów Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW odwiedzili swojego podopiecznego - 11-letniego Jasia, aby przekazać mu cząstkę szczęścia.

Jaś potrzebuje kosztownej rehabilitacji, lecz mimo przeciwności losu jest wspaniałym, radosnym dzieckiem, interesującym się piłką nożną i śledzącym każdy mecz Polskiej Reprezentacji.

Pomóżmy mu odzyskać pełnię sił, tak aby mógł odbyć swój pierwszy mecz z kolegami na boisku. Wspólnie damy radę!

Podczas wizyty Jaś otrzymał paczkę prezentów od Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie oraz od Samorządu Studentów SGGW. Jaś otrzymał również pomoc w postaci 1245 zł zebranych przez Samorząd Studentów WBiIŚ podczas połowinek wydziałowych oraz kolosalną ilość nakrętek zebranych przez studentów i pracowników Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Dzięki tej pomocy Jaś będzie mógł skorzystać z kosztownej dwutygodniowej rehabilitacji.

Koszty leczenia są wysokie, więc przypominamy o akcji "SGGW Zbiera Korki dla Jasia" i zachęcamy do pomocy.

Przewodniczący Samorządu Studentów WNoŻCiK - Mariusz Żuk